מטבחי חוץ

הרברט הינה יבואנית של מטבחי חוץ פרימיום מאיטליה מספרד.
המותגים שאנו מייבאים משתלבים מבחינה עיצובית עם כל חללי הבית
ומרחיבים את אזור המחיה גם לחוץ. אפשרויות העיצוב הן אינסופיות
עם הקפדה על פונקציונאליות, נוחות וחומרי גלם איכותיים.
בתכנון מטבח חוץ נתפור יחד אתכם מטבח מותאם אישית
בדיוק לפי הצורך ונשלב את מוצרי החשמל הנילווים והריהוט הנדרש.
מטבחי החוץ שלנו עשויים מחומרים עמידים המותאמים
לתנאי האקלים של הארץ גם לפרויקטים הנמצאים סמוך לקו החוף.

 

OUR MUZE / ההשראה שלנו

התפיסה העומדת מאחורי העיצוב של מטבחי החוץ שלנו הופכת את חלל החוץ לחלק בלתי נפרד מהבית ואזור בו הבישול והאירוח מתקיימים על בסיס יום יומי. מטבחי הפנים מהווים עבורנו השראה ליצור גם בחוץ מרחב בעל מראה אלגנטי עם מקסימום פונקציונאליות שבאים לידי ביטוי בתכנון הוליסטי. השיקולים בתכנון נכון כוללים את גודל וכמות ארונות האחסון, בחירה נכונה של עומק המשטח, שילוב מוצרי חשמל נילויים ואלמנטים נוספים שיש לקחת בחשבון.

 

נגן וידאו

CUSTOM MADE / התאמה אישית

כדי לתכנן מטבח שיתאים לצורך הפרטי של הלקוחות ולעיצוב הכולל של הפרויקט אנו מציעים שילוב רחב של חומרי גלם. שלד המטבחים עשוי נירוסטה איכותית ועמידה, לחיפוי ומשטח עבודה ניתן לבחור בין גרניט, דקטון, לוחות HPL ומשטחים מינרליים. חומרי הגלם עוברים תהליכי עיבוד שהופכים אותם לבעלי עמידות ונראות מרשימה, נוחה לניקוי וקלה לתפעול.

 

 

UPGRADE YOUR EXPERIENCE / שדרוג חווית האירוח

להעשרת חווית המשתמש והאירוח אנו מעניקים ליווי,יעוץ ומכירה של המוצרים הנלווים למטבח. תוכלו לבחור במנגל אינטגרלי או מנגל free standing ,מגירות קירור או מקרר, מדפים קבועים או נשלפים ואלמנטים נוספים שניתן לשלב בהתאם לתקציב ולדרישה. המטבח יתוכנן כדי ליצור סביבת עבודה ואירוח נוחה מותאמת אישית.

OUR KITCHEN TOPS / משטחי העבודה שלנו

אנו מציעים מגוון רחב של משטחים לבחירה לדוגמא: נירוסטה מוברשת 6 מ"מ, ,Laminam דקטון ומשטח מינרלי. במידה ואתם מעוניינים בגימור אחר למשטח העבודה, נבדוק ונחפש עבורכם את המשטח שיתאים לדרישותיכם ולשביעות רצונכם.

OUR KITCHEN FRONTS / חזיתות המטבחים שלנו

חזיתות המטבחים מותאמות גם הן לחלל ולבית כולו ואנו מציעים אפשרויות גימור רבות לבחירה. גוונים שונים של נירוסטה כגון ווינטג', נירוסטה מוברשת בגוון קורטן ,נירוסטה צבועה בגווני RAL. במידה ותהיו מעוניינים במראה טבעי תוכלו לבחור בחיפויים וטקסטורות מסוג דקטון, לוחות HPL ומשטחים מינרליים.