אודות

אודות הרברט​

אודות הרברט​

סיפורה של הרברט, החל עוד לפני שנוסדה.

לעמרי פכט, מייסד הרברט, היה קשר מיוחד עם סבו, אשר עבד כמעצב פנים בחנויות הרהיטים הידועות בזמנו – קארו ודיראן, והוא זה שהטמיע בעמרי את התשוקה לעיצוב.
בשנת 2008, פתח עמרי סדנת נגרות, בה שילב בין תשוקתו לעיצוב לצד אהבתו הגדולה לחומר וליצירה, ובה מכר ריהוט שעיצב ובנה במו ידיו. בשנת 2010, פתח את גלריית העיצוב המשלבת בין עבודותיו לבין מותגי עיצוב ייחודיים מאירופה.

הקשר העמוק עם סבו והקשר שלו לעולם העיצוב, הביאו את עמרי להחלטה, לקרוא לגלריה על שם סבו, הרברט. הרברט הוקמה תחילה במתחם נגה ביפו, ולאחר 6 שנים של פעילות, הושק אולם התצוגה החדש, בעיצובם של פיצו קדם אדריכלים, סיגל ברנוביץ' ואירנה גולדברג, במיקומו החדש בהרצליה פיתוח.

הקו המנחה על פיו פועלים בהרברט תחת ניהולו של פכט, הוא להוות מקום המספק מענה לאנשים אשר מחפשים מוצרים ייחודיים המשלבים בין איכות לעיצוב מוקפד. ואכן, הרברט פועלת על פי חזון זה, ומייצגת באופן בלעדי בישראל, מותגים בינלאומיים שנבחרו בקפידה, המביאים עמם ערך מוסף, ואשר עומדים בסטנדרטיים גבוהים של איכות, עיצוב וייחודיות. בין פריטי העיצוב של הרברט: קמינים, ריהוט חוץ, פתרונות הצללה מתוחכמים, ספריות, מטבחי חוץ ופנים ואלמנטים אלגנטיים עשויים אבן ועוד. כל מותג שייך לכאורה לתחום ועולם אחר של עיצוב, אך כולם נשענים על בסיס זהה המתיישר עם העקרונות של הרברט.

גם היום החיפוש אחר מוצרים אינו פוסק, יחד עם הרצון לחדש, להתחדש ולתת פתרון לאנשים המבקשים את המוצר המיוחד שיבדיל אותם מאחרים.

אולם התצוגה​

הקו המנחה על פיו פועלים בהרברט תחת ניהולו של עמרי פכט, הוא להוות מקום המספק מענה לאנשים אשר מחפשים מוצרים ייחודיים המשלבים בין איכות לעיצוב מוקפד. ואכן, הרברט פועלת על פי חזון זה, ומייצגת באופן בלעדי בישראל, מותגים בינלאומיים שנבחרו בקפידה, המביאים עמם ערך מוסף, ואשר עומדים בסטנדרטיים גבוהים של איכות, עיצוב וייחודיות