מטבחי חוץ

OUR MUZE / ההשראה שלנו

מטבחי החוץ שלנו מציגים תפיסה חדשנית ומהפכנית של הנאה ממשטח עבודה פתוח. מדובר במטבחי מתכת המשלבים נירוסטה ואלומיניום, כאשר דרישות של לקוחות לרהיטים בעלי פתרונות ספציפיים, הובילו אותנו לעצב ולפתח מוצרים בעלי טכניקות ייחודיות ואיכות גבוהה במיוחד המבוססת על התאמה אישית. החיפוש אחר חומרים עמידים הביאו אותנו ליצור מטבחי חוץ, שעשויים מנירוסטה, חומר גלם הידוע בעמידותו במבחן הזמן ובתנאי מזג אוויר קיצוניים.

 

נגן וידאו

CUSTOM MADE / התאמה אישית

המטבחים שלנו עשויים נירוסטה איכותית ומותאמים באופן אישי לצרכים המדויקים של הלקוחות שלנו. הם מעוצבים כיחידה מודולרית בעלת עמידות ונראות מרשימה, נוחה לניקוי וקלה לתפעול. המטבחים בעלי נראות מוקפדת ואסתטית המותאמת לטרנדים העכשוויים שישדרגו את חוויית החוץ. הדלתות והמגירות מגיעות עם אטם גומי היקפי וסגירה בכדי למנוע חדירה של מים ועם צירים ומסילות מנירוסטה.

 

 

OUR UNIQUE SIGNATURE / שדרוג ייחודי

להעשרת חווית המשתמש והאירוח ניתן לשדרג את מטבחי החוץ שלנו באלמנטים רבים, כגון: מנגל, פלנצ'ה, ערכת אשפה, מגירות פנימיות, כיריים, גז,מקרר, מדיח כלים, מגירה לסידור סכו"ם וכל מכשיר חשמלי תואם חוץ ממגוון כל מותגי החשמל בהתאם לבחירתו האישית של הלקוח.

OUR KITCHEN TOPS / משטחי העבודה שלנו

משטחי המטבחים שלנו מגיעים עם 3 סוגי גימורים לבחירה, להתאמת שימוש היחידה לתנאי החוץ: מנירוסטה מוברשת 6 מ"מ, ו- LAMINAM או DEKTON במבחר גוונים לבחירה. במידה ואתם מעוניינים בגימור אחר למשטח העבודה, נבדוק ונחפש עבורכם את המשטח שיתאים לדרישותיכם ולשביעות רצונכם.

OUR KITCHEN FRONTS / חזיתות המטבחים שלנו

חזיתות המטבח מגיעים עם מספר אפשרויות גימור לבחירה: נירוסטה ווינטג', נירוסטה מוברשת בגימור צבע קורטן ונירוסטה צבועה בגווני RAL.